Vi ønsker å invitere dere fysisk til skolen. Dere vil få informasjon og det blir god tid til samtale rundt de ulike tilbudene. Dere vil også få møte noen av våre elever i sine fag.
I tillegg kan dere bli kjent med de ulike undervisningsrommene som verksteder, kjøkken, labber, øvingsrom for musikk og skolebygget generelt.
Program:
- Stand med informasjon i Tunet. De ulike tilbudene på skolen er representert med lærere, elever og ledelse
- Anledning til å se rundt på skolen, - omvisning for de som ønsker.
- Det er lagt opp til faste tidspunkt for spesiell informasjon og aktiviteter ved de ulike utdanningsprogrammene. Dette vil foregå kl. 16.30, 17.15, 18.00. Varighet ca 20 min.
Vi anbefaler at dere velger tre programområder som dere tar dere ekstra tid til å få informasjon om.
Utdanningsprogram: | Her foregår informasjon og aktiviteter: |
Musikk, dans, drama | Tronsalen |
Idrettsfag | Rom 3311 |
Studiespesialiserende | Rom 3308, 2310 og 2312 |
Elektro og datateknologi | Rom 3216 (Elektroverksted) |
Bygg- og anleggsteknikk | Rom U209 (Bygghall) |
Teknologi- og industrifag | Rom U213 (Verksted) |
Restaurant- og matfag | Rom 1223 (Kjøkken og Restaurant Haver’n) |
Helse- og oppvekstfag | Rom 2215 og 2219 |
Kaffe og vafler.
Velkommen!
Med hilsen
Anne Buttingsrud, rektor NØVGS